Serdecznie zapraszam na debatę podsumowującą i zamykającą temat kierownictwa duchowego, która odbędzie się 05.06.2011r. o godz. 15.00 w niedzielę. Spotykamy się w sali św. Józefa w budynku szkolnym parafii przy ul. Bema 75/77.
Notatkę z ostatniego spotkania i nagranie drugiego wykładu wygłoszonego przez ks. prof. Andrzeja Pelca, na temat „Rozeznawania duchowego w kierownictwie” można znaleźć w zakładce Debaty.
 
Proszę o modlitwę w intencji spotkania i osób uczestniczących w nim.

Barbara Poselska.