Grupa nauczycieli i wychowawców zaprasza na rekolekcje letnie, które odbędą się w dniach 4-11 sierpnia 2017 r. w Gietrzwałdzie, na Warmii, w rejonie lasów i jezior - i miejscu objawień Maryjnych. Program będzie, jak zwykle, uwzględniał czas na wypoczynek nad wodą czy spacery po lasach. Zapraszamy osoby w każdym wieku, nauczycieli, pracowników szkół i uczelni, pedagogów, pracowników socjalnych, wszystkich związanych z pracą wychowawczą - lub po prostu chcących dołączyć do naszej małej wspólnoty. Będzie nam miło gościć także dzieci lub wnuki uczestników, planujemy codzienne spotkania specjalnie dla nich.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek, 4 sierpnia, wieczorem. Poprowadzi je ks. Andrzej Mazański. Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zapraszamy!

Koszt pobytu 500 zł dorośli, 250 zł dzieci do lat 12. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W celu potwierdzenia zapisu prosimy o wpłatę zaliczki 100 zł.

Adres: Siostry św. Katarzyny, ul. Zakonna 4, 11-036 Gietrzwałd. Dojazd we własnym zakresie, z Warszawy dowolnym autobusem / pociągiem do Olsztyna, stamtąd bardzo często autobusy do Gietrzwałdu (dojazd z Olsztyna ok. 30 min).

A tu relacje i zdjęcia z naszego ostatniego wyjazdu do Krynicy-Zdroju w 2016 r. I, na zachętę, przedsmak Gietrzwałdu:

gietrzwald jezioro

gietrzwald sanktuarium web