Grupa nauczycieli i wychowawców zaprasza na rekolekcje letnie, które odbędą się w dniach 1-9 sierpnia 2018 r. w Gietrzwałdzie, na Warmii, w rejonie lasów i jezior - i miejscu objawień Maryjnych. Program, oprócz czasu modlitwy, formacji i dzielenia się doświadczeniem swojego życia, będzie, jak zwykle, uwzględniał także czas na wypoczynek i wycieczki (Ostróda, Stoczek Warmiński,...). Zapraszamy osoby w każdym wieku, nauczycieli, pracowników szkół i uczelni, pedagogów, pracowników socjalnych, wszystkich związanych z pracą wychowawczą - lub po prostu chcących dołączyć do naszej małej wspólnoty. Zachęcamy do przyjazdu razem z dziećmi, przewidujemy osobny program i codzienne spotkania dla nich.

Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Mazański. Zapraszamy!

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koszt pobytu 580 zł dorośli, 290 zł dzieci do lat 12. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W celu potwierdzenia zapisu prosimy o wpłatę zaliczki 100 zł. Prosimy także o podanie numeru telefonu kontaktowego przy zgłoszeniu.

Adres: Siostry św. Katarzyny, ul. Zakonna 4, 11-036 Gietrzwałd. Dojazd we własnym zakresie, z Warszawy dowolnym autobusem / pociągiem do Olsztyna, stamtąd bardzo często autobusy do Gietrzwałdu (dojazd z Olsztyna ok. 30 min).

Na zachętę, przedsmak Gietrzwałdu:

gietrzwald jezioro

gietrzwald sanktuarium web