Grupa nauczycieli i wychowawców zaprasza na rekolekcje letnie, które odbędą się w dniach 4-10 sierpnia 2019 r. w Głotowie, na Warmii, w rejonie lasów i jezior,  i miejscu gdzie znajduje się XIX-wieczna Kalwaria Warmińska. Program, oprócz czasu modlitwy, formacji i dzielenia się doświadczeniem swojego życia, będzie uwzględniał także czas na wypoczynek nad wodą i wycieczki. Zapraszamy osoby w każdym wieku, nauczycieli, katechetów, pracowników szkół i uczelni, pedagogów, pracowników socjalnych, wszystkich związanych z pracą wychowawczą - lub po prostu chcących dołączyć do naszej małej wspólnoty. Zachęcamy do przyjazdu razem z dziećmi, przewidujemy osobny program i codzienne spotkania dla nich.

Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Gajewski.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koszt pobytu ok. 400 zł dorośli, 290 zł dzieci do lat 12. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W celu potwierdzenia zapisu prosimy o wpłatę zaliczki 100 zł. Prosimy także o podanie numeru telefonu kontaktowego przy zgłoszeniu.

Adres: Dom Rekolekcyjny Głotowo 38, 11-040 Dobre Miasto. Dojazd własnym samochodem lub wspólny pociągiem z dworca Centralnego w Warszawie w niedzielę 4 sierpnia o godz. 11.45 - prosimy o kontakt  mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. chętnych do dołączenia do grupy jadącej pociągiem.