Grupa nauczycieli i wychowawców zaprasza na rekolekcje letnie, które odbędą się w dniach 16-23 sierpnia 2024 r. w Łabuniach koło Zamościa. Program, oprócz czasu modlitwy, formacji i dzielenia się doświadczeniem swojego życia, będzie uwzględniał także zwiedzanie Zamościa i okolic, a także czas na wypoczynek. Koszt pobytu 900 zł. Do pobytu w Łabuniach przygotowujemy się w czasie comniesięcznych spotkań, poznając historię okolic.

Zapraszamy nauczycieli, katechetów, osoby związane ze szkolnictwem, oświatą, wychowaniem, opieką społeczną, ale także wszystkich chętnych, w każdym wieku. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia: u animatorów, na comiesięcznych spotkaniach grupy lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin zgłoszeń: do końca czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc.

Przy zgłoszeniu prosimy podać imię nazwisko, wiek, nr telefonu i adres e-mail; proszę także napisać kilka słów o sobie i o swoim zainteresowaniu rekolekcjami. Zgłoszenie staje się aktywne dopiero po wpłacie zaliczki.

Koszt pobytu 900 zł; w tym 100 zł - zaliczka płatna przy zapisie. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W kosztach zawiera się nocleg i wyżywienie, a także materiały rekolekcyjne. 

Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Mazański, proboszcz parafii Św. Rodziny na Zaciszu w Warszawie i moderator diecezji warszawsko-praskiej RRN.

Adres: Siostry FMM, ul. Parkowa 33, 22-437 ŁABUNIE

Tel. 84 611 30 52, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dojazd: z Warszawy sugerujemy Flixbus do Zamościa - ok. 65 zł / osoba w jedną stronę (o ile kupowane z wyprzedzeniem). Można też dojechać innymi autobusami lub pociągiem - z przesiadką w Lublinie. Z Zamościa do Łabuni będziemy organizaować dojazd busem lub samochodami.

Rekolekcje rozpoczniemy w piątek 16 sierpnia od obiadokolacji i zakończymy w piątek 23 sierpnia obiadem. Więcej szczegółów organizacyjnych podamy niebawem.