Zapraszamy na spotkanie grupy nauczycieli i wychowawców, które odbędzie się w sobotę 18 maja 2024 r., w parafii św. Rodziny na Zaciszu, przy ul. Rozwadowskiej 11, w domu parafialnym (dojazd: metro Zacisze, autobus 140, 145, 190, 199, 512, 738). Rozpoczynamy o godz. 14 w kaplicy (II piętro). Będziemy rozważać dogmat o Wniebowzięciu NMP.

 W programie adoracja, Msza św., konferencja, grupy dzielenia i agapa. Będziemy także przyjmować zapisy na rekolekcje w Łabuniach k. Zamościa (zaliczka 100 zł). Zapraszamy! Prosimy o wiktuały na agapę.

Grupa nauczycieli i wychowawców zaprasza na rekolekcje letnie, które odbędą się w dniach 16-23 sierpnia 2024 r. w Łabuniach koło Zamościa. Program, oprócz czasu modlitwy, formacji i dzielenia się doświadczeniem swojego życia, będzie uwzględniał także zwiedzanie Zamościa i okolic, a także czas na wypoczynek. Koszt pobytu 900 zł. Do pobytu w Łabuniach przygotowujemy się w czasie comniesięcznych spotkań, poznając historię okolic.

Zapraszamy nauczycieli, katechetów, osoby związane ze szkolnictwem, oświatą, wychowaniem, opieką społeczną, ale także wszystkich chętnych, w każdym wieku. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia: u animatorów, na comiesięcznych spotkaniach grupy lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin zgłoszeń: do końca czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc.

Zapraszamy na przed-rekolekcyjne spotkanie grupy nauczycieli i wychowawców, które odbędzie się w sobotę 13 kwietnia 2024 r., w parafii św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej 61 (dojazd: metro Pole Mokotowskie, tramwaj 1, 7, 9, 11, 15, 17, 33, 35 - Rakowiecka - Sanktuarium). Rozpoczynamy o godz. 10 w kościele przy relikwiach św. Andrzeja Boboli, po czym zejdziemy do dolnego kościoła na adorację i Eucharystię z konferencją. Ciąg dalszy w sali Nazaret w domu parfialnym. Będziemy kontynuować rozważania nt. dogmatu o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Spotkanie będzie zawierało pogadankę nt. Zamościa i rodu Zamoyskich jako przygotowanie do rekolekcji w Łabuniach koło Zamościa, które planujemy w terminie 16-23 sierpnia. Będziemy przyjmować zapisy na rekolekcje  (zaliczka 100 zł). Zakończymy obiadem, koszt ok. 35 zł. Zapraszamy!

 

Zapraszamy na spotkanie porekolekcyjne grupy nauczycieli i wychowawców, które odbędzie się w sobotę 16 września 2023 r., w parafii św. Rodziny na Zaciszu, ul. Rozwadowska 9/11 (dojazd: metro Zacisze). Rozpoczynamy o godz. 10 w domu parafialnym, na 2-gim piętrze. W programie adoracja, Eucharystia, konferencja i agapa ze wspomnieniami z Wilna. Zapraszamy! Prosimy o wiktuały na agapę.

 

Grupa nauczycieli i wychowawców zaprasza na rekolekcje letnie, które odbędą się w dniach 26-31 lipca 2023 r. w WIlnie (Litwa). Program, oprócz czasu modlitwy, formacji i dzielenia się doświadczeniem swojego życia, będzie uwzględniał także zwiedzanie Wilna z przewodnikiem, msze św. w ważnych miejscach Wilna, a także czas na wypoczynek. Zapraszamy osoby w każdym wieku. 

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do końca czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc.

Grupa nauczycieli i wychowawców zaprasza na rekolekcje letnie, które odbędą się w dniach 16-21 lipca 2022 r. w Gietrzwałdzie, na Warmii, miejscu objawień maryjnych. Program, oprócz czasu modlitwy, formacji i dzielenia się doświadczeniem swojego życia, będzie uwzględniał także czas na wypoczynek nad wodą. Zapraszamy osoby w każdym wieku, nie tylko nauczycieli. 

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy na spotkanie kolędowe grupy nauczycieli i wychowawców, które odbędzie się w sobotę 22 stycznia 2022 r., w parafii św. Rodziny na Zaciszu, ul. Rozwadowska 9/11. Rozpoczynamy o godz. 10 w domu parafialnym, na 2-gim piętrze. W programie adoracja, Eucharystia, konferencja i agapa z kolędowaniem. Zapraszamy! Prosimy o wiktuały na agapę.

 

Zapraszamy na spotkanie formacyjne grupy nauczycieli i wychowawców, które odbędzie się w sobotę 13 listopada 2021 r., w parafii św. Rodziny na Zaciszu, ul. Rozwadowska 9/11. Rozpoczynamy o godz. 10 w domu parafialnym, na 2-gim piętrze. W programie adoracja, Eucharystia, konferencja, dzielenie i agapa. W ramach tegorocznego cyklu "Wszystko postawiłem na Maryję", będziemy rozważać - jako pierwszego, który to właśnie uczynił - postać św. Józefa. Prosimy o wiktuały na agapę. Zapraszamy!

Będzie to także okazja do zapisu na adwentowy dzień skupienia w Laskach k/ Warszawy.

Zapraszamy na spotkanie formacyjne grupy nauczycieli i wychowawców, które odbędzie się w sobotę 26 czerwca 2021 r., w parafii św. Rodziny na Zaciszu, ul. Rozwadowska 9/11. Rozpoczynamy o godz. 10 w kościele. W programie adoracja, Eucharystia, konferencja i wspólne dzielenie. Poznamy postać bł. Carla Acutisa. Na spotkaniu będzie możliwość zapisania się i wpłaty zaliczki na rekolekcje letnie w Tatrach (2-10.07.2021, Małe Ciche). Zapraszamy!

Zapraszamy na spotkanie formacyjne grupy nauczycieli i wychowawców, które odbędzie się w sobotę 24 kwietnia 2021 r., w parafii św. Rodziny na Zaciszu, ul. Rozwadowska 9/11. Rozpoczynamy o godz. 10 w kościele. W programie adoracja, Eucharystia, konferencja i wspólne dzielenie. Poznamy życie bł. Pier Giorgia Frassatiego.