Zapraszamy na spotkanie porekolekcyjne grupy nauczycieli i wychowawców, które odbędzie się w sobotę 16 września 2023 r., w parafii św. Rodziny na Zaciszu, ul. Rozwadowska 9/11 (dojazd: metro Zacisze). Rozpoczynamy o godz. 10 w domu parafialnym, na 2-gim piętrze. W programie adoracja, Eucharystia, konferencja i agapa ze wspomnieniami z Wilna. Zapraszamy! Prosimy o wiktuały na agapę.

 

Grupa nauczycieli i wychowawców zaprasza na rekolekcje letnie, które odbędą się w dniach 26-31 lipca 2023 r. w WIlnie (Litwa). Program, oprócz czasu modlitwy, formacji i dzielenia się doświadczeniem swojego życia, będzie uwzględniał także zwiedzanie Wilna z przewodnikiem, msze św. w ważnych miejscach Wilna, a także czas na wypoczynek. Zapraszamy osoby w każdym wieku. 

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do końca czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc.

Grupa nauczycieli i wychowawców zaprasza na rekolekcje letnie, które odbędą się w dniach 16-21 lipca 2022 r. w Gietrzwałdzie, na Warmii, miejscu objawień maryjnych. Program, oprócz czasu modlitwy, formacji i dzielenia się doświadczeniem swojego życia, będzie uwzględniał także czas na wypoczynek nad wodą. Zapraszamy osoby w każdym wieku, nie tylko nauczycieli. 

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy na spotkanie kolędowe grupy nauczycieli i wychowawców, które odbędzie się w sobotę 22 stycznia 2022 r., w parafii św. Rodziny na Zaciszu, ul. Rozwadowska 9/11. Rozpoczynamy o godz. 10 w domu parafialnym, na 2-gim piętrze. W programie adoracja, Eucharystia, konferencja i agapa z kolędowaniem. Zapraszamy! Prosimy o wiktuały na agapę.

 

Zapraszamy na spotkanie formacyjne grupy nauczycieli i wychowawców, które odbędzie się w sobotę 13 listopada 2021 r., w parafii św. Rodziny na Zaciszu, ul. Rozwadowska 9/11. Rozpoczynamy o godz. 10 w domu parafialnym, na 2-gim piętrze. W programie adoracja, Eucharystia, konferencja, dzielenie i agapa. W ramach tegorocznego cyklu "Wszystko postawiłem na Maryję", będziemy rozważać - jako pierwszego, który to właśnie uczynił - postać św. Józefa. Prosimy o wiktuały na agapę. Zapraszamy!

Będzie to także okazja do zapisu na adwentowy dzień skupienia w Laskach k/ Warszawy.

Zapraszamy na spotkanie formacyjne grupy nauczycieli i wychowawców, które odbędzie się w sobotę 26 czerwca 2021 r., w parafii św. Rodziny na Zaciszu, ul. Rozwadowska 9/11. Rozpoczynamy o godz. 10 w kościele. W programie adoracja, Eucharystia, konferencja i wspólne dzielenie. Poznamy postać bł. Carla Acutisa. Na spotkaniu będzie możliwość zapisania się i wpłaty zaliczki na rekolekcje letnie w Tatrach (2-10.07.2021, Małe Ciche). Zapraszamy!

Zapraszamy na spotkanie formacyjne grupy nauczycieli i wychowawców, które odbędzie się w sobotę 24 kwietnia 2021 r., w parafii św. Rodziny na Zaciszu, ul. Rozwadowska 9/11. Rozpoczynamy o godz. 10 w kościele. W programie adoracja, Eucharystia, konferencja i wspólne dzielenie. Poznamy życie bł. Pier Giorgia Frassatiego. 

Zapraszamy na spotkanie formacyjne grupy nauczycieli i wychowawców, które odbędzie się w sobotę 27 marca 2021 r., w parafii św. Rodziny na Zaciszu, ul. Rozwadowska 9/11. Rozpoczynamy o godz. 11.30 w kościele (uwaga, zmiana miejsca i godziny spotkania). W programie adoracja, Eucharystia, konferencja i wspólne dzielenie. Poznamy bł. Mariannę Biernacką, teściową z Lipska. 

Zapraszamy na spotkanie formacyjne grupy nauczycieli i wychowawców, które odbędzie się w sobotę 20 lutego 2021 r., w parafii św. Rodziny na Zaciszu przy ul. Rozwadowskiej 9/11. Rozpoczynamy o godz. 12 w kościele. W programie adoracja, Eucharystia i konferencja. Poznamy życie św. Józefa Moscatiego. Zapraszamy serdecznie!

Nowy Rok powitaliśmy niestety wiadomością o śmierci Halinki Jackowskiej, długoletniej uczestniczki naszych spotkań i rekolekcji, która wnosiła w naszą grupę wielkie ciepło, wrażliwość, uśmiech i humor. Pogrzeb Halinki odbył się 11 stycznia 2021 r. w kościele św. Mikołaja w Grójcu. Zgromadził bardzo wiele ludzi. Homilię wygłosił ks. Jerzy Zychla, wspominając swój kontakt z Halinką. Halinko, pozostajesz w naszych sercach i w modlitwie.