Ruch Rodzin Nazaretańskich

Archidiecezji Warszawskiej

Ruch Rodzin Nazaretańskich Archidiecezji Warszawskiej organizuje letnie rekolekcje formacyjne na Podtatrzu - Przyjmuję wszystko co mi dajesz. Rekolekcje są adresowane do rodzin, a także do osób samotnych pragnących pogłębić swoja osobistą relację z Bogiem. Ośmiodniowy pobyt z codzienną Eucharystią, konferencją i dzieleniem się swoim doświadczeniem Boga, to doskonały czas na refleksję osobistą przeżywaną w większej wspólnocie ludzi chcących żyć na co dzień z Jezusem i Jego Matką. Miejscem rekolekcji jest płaski teren Czarnej Góry i Jurgowa z pięknymi widokami na Tatry. W trakcie rekolekcji nawiedzimy sanktuaria Matki Bożej w Ludźmierzu i na Wiktorówkach, a także inne kościoły w rejonie Zakopanego. Wygodne kwatery, pełne całodzienne wyżywienie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, bliskość kościoła, to wszystko stwarza doskonałe warunki zarówno modlitwy jak i relaksu. Koszt pełnego pobytu to 1000 zł dla osób dorosłych i 800 zł dla dzieci do lat 7. Dojazd na miejsce rekolekcji we własnym zakresie lub organizowanym autokarem z Warszawy i z powrotem.
Termin rekolekcji: 02.07 – 10.07 2022 r. Serdecznie zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do Lasek w sobotę 28.05.2022 r. Chcemy nawiedzić miejsce, gdzie żyła błogosławiona Matka Róża Czacka, gdzie stworzyła to niezwykle miejsce dla niewidomych, i gdzie posługiwał bł. kard. Wyszyński. W programie zwiedzanie Ośrodka, Msza Św. w kaplicy o godz 11:30, nawiedzenie cmentarza oraz spacer po Puszczy Kampinoskiej. Dojazd i posiłek we własnym zakresie. Spotykamy się o 10:00 na parkingu przy ośrodku dla ociemniałych ul. Brzozowa 75, Izabelin.

Zgłoszenia do Teresy Zaborowskiej 510213555 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim, które odbędzie się w sobotę 7 maja 2022 r. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, przy ul. Piastowskiej 6a. Spotkanie rozpoczniemy przygotowaniem do Mszy Św. o godzinie 10.45.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków naszego Ruchu na XXV Międzynarodową Pielgrzymkę RRN na Jasną Górę pod hasłem: Miej miłosierdzie dla nas i całego świata. Pielgrzymka odbędzie się wigilię Niedzieli Miłosierdzia,  23 kwietnia br.  Pragniemy w zjednoczeniu z Maryją wypraszać u Ojca Niebieskiego łaski skruchy i miłosierdzia „dla nas i całego świata”. Ufamy, że po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią będziemy mogli uczestniczyć w pełnym programie pielgrzymkowym: spotkaniu w archikatedrze częstochowskiej, procesji modlitewnej oraz Eucharystii i adoracji Najświętszego Sakramentu w jasnogórskim sanktuarium.

Program pielgrzymki i odjazdy autokarów:

Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim, które odbędzie się w sobotę 2 kwietnia 2022 r. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, przy ul. Piastowskiej 6a. Spotkanie rozpoczniemy przygotowaniem do Mszy Św. o godzinie 10.45.

Serdecznie zapraszamy na wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni w Czarnej k/Stąporkowa, do Domu Pielgrzyma prowadzonego przez Księży Pallotynów.

Termin : 20 - 26.03.2022 r.

Koszt : 600 zł

Dojazd : We własnym zakresie.

Zapisy : Krystyna Świątek tel. 506 297 224 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli chcecie spędzić czas z dziećmi na modlitwie, wspólnej Eucharystii to czekamy na Waszą Rodzinę. Termin: 29.01 – 05.02.2022 r. Miejsce: Dom rekolekcyjno-wypoczynkowy Betania, Rabka Zdrój, ul. Cicha 14. Koszt: 750 zł za osobę dorosłą, 400 zł za dziecko do 10 lat (dzieci do 4 lat ofiara dobrowolna). Zapisy: Katarzyna Duda, tel. 502-518-553 Prowadzący: ks. Andrzej Banaszek.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim, które odbędzie się w sobotę 4 grudnia 2021 r. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, przy ul. Piastowskiej 6a. Spotkanie rozpoczniemy przygotowaniem do Mszy Św. o godzinie 10.45.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków naszego Ruchu na adwentowy dzień skupienia RRN na Jasnej Górze, który odbędzie się w sobotę, 27 listopada br. Zbliża się do końca Rok św. Józefa ogłoszony przez papieża Franciszka w Liście apostolskim Patris corde. Dlatego podczas dnia skupienia będziemy rozważać temat: Św. Józef – patron Nazaretu i włączymy się jako wspólnota w zawierzenie Kościoła i Narodu w Polsce św. Józefowi, które miało miejsce 7 października br. w sanktuarium w Kaliszu.

Poniżej zamieszczamy plan dnia skupienia.

Z radością zapraszamy na nasze spotkanie, które odbędzie się w sobotę 20.11.2021r. o godz. 10:30 w parafii Bogurodzicy Maryi na Jelonkach, przy ul. Powstańców Śląskich 67d . Rozpoczniemy adoracją Najświętszego Sakramentu, po której ks. Andrzej Banaszek odprawi Mszę Świętą w kaplicy adoracyjnej (wejście z prawej strony kościoła). Następnie planujemy spotkania rodziców z księdzem i dzieci z animatorami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim, które odbędzie się w sobotę 6 listopada 2021 r. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, przy ul. Piastowskiej 6a. Spotkanie rozpoczniemy przygotowaniem do Mszy Św. o godzinie 10.45.

Z radością zapraszamy na nasze spotkanie, które odbędzie się w sobotę 23.10.2021 r. o godz. 10:30 w parafii Bogurodzicy Maryi na Jelonkach, przy ul. Powstańców Śląskich 67d. Rozpoczniemy adoracją Najświętszego Sakramentu, po której ks. Andrzej Banaszek odprawi Mszę Świętą w kaplicy adoracyjnej (wejście z prawej strony kościoła). Nie będzie spotkania rodziców i dzieci z księdzem i animatorami.