Ruch Rodzin Nazaretańskich

Archidiecezji Warszawskiej

Zapraszamy na autokarową pielgrzymkę do Markowej i Strachociny w dniach 24,25 maja 2024. Nawiedzimy miejsca związane z życiem i śmiercią bł. Rodziny Ulmów w Markowej oraz Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie gdzie w sposób szczególny będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.
Koszt pielgrzymki 480.- Zapisy prowadzi Teresa Zaborowska tel 510 213 555 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ruch Rodzin Nazaretańskich Archidiecezji Warszawskiej organizuje jak co roku letnie rekolekcje formacyjne na Podtatrzu. Rekolekcje są adresowane do rodzin a także do osób samotnych pragnących pogłębić swoja relację z Bogiem. Ośmiodniowy pobyt z codzienną Eucharystią, konferencją i dzieleniem się swoim doświadczeniem Boga, to doskonały czas na refleksję osobistą przeżywaną w większej wspólnocie ludzi chcących żyć na co dzień z Jezusem i Jego Matką. Równolegle są realizowane oddzielne programy dla dorosłych, młodzieży i dzieci od 5. roku życia. Miejscem rekolekcji jest płaski teren Czarnej Góry i Jurgowa z pięknymi widokami na Tatry. W trakcie rekolekcji nawiedzimy sanktuaria Matki Bożej w Ludźmierzu, zakopiańskich Krzeptówkach i w Dębnie w XV wiecznym drewnianym kościółku zabytku klasy zero. Wygodne kwatery, pełne całodzienne wyżywienie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, bliskość kościoła, to wszystko stwarza doskonałe warunki zarówno modlitwy jak i relaksu. Koszt pełnego pobytu to ok. 1120 zł i 850zł dla dzieci do lat 8. Dojazd na miejsce rekolekcji we własnym zakresie lub organizowanym autokarem z Warszawy i z powrotem. Termin rekolekcji: 28.06 – 6.07.2024, serdecznie zapraszamy. 

Zgłoszenia przyjmuje do 15 maja 2024 animator Tadeusz Markisz w każdy piątek po spotkaniu o godz. 19.00 w kościele św. Stanisława przy ul. Bema 73/75, lub tel. 607 283 748, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegóły w obowiązkowej karcie zgłoszeń do pobrania ze strony: rrn.org.pl

Serdecznie zapraszamy członków i sympatyków Ruchu Rodzin Nazaretańskich na doroczną pielgrzymkę na Jasną Górę w przeddzień święta Bożego miłosierdzia. W tym roku będzie to 6 kwietnia, zarazem pierwsza sobota miesiąca. Pielgrzymka rozpocznie nasze przygotowanie do Jubileuszu Odkupienia 2033 – dwóch tysięcy lat od wydarzeń zbawczych: Ostatniej Wieczerzy, Krzyża, Zmartwychwstania, Zesłania Ducha Świętego, a także wylania zdrojów Miłosierdzia i zawierzenia nas wszystkich Maryi w osobie św. Jana Apostoła. Dlatego będzie nam towarzyszyć hasło: „Czekam na Twe miłosierdzie”. W tym roku pielgrzymkę rozpoczniemy bezpośrednio na Jasnej Górze o godz. 10.00 w sali o. Kordeckiego. Zakończenie przewidujemy na godzinę 16.00.

Z radością zapraszamy na nasze spotkanie, które odbędzie się w sobotę 16.03.2024r. o godz. 10:30 w parafii Bogurodzicy Maryi na Jelonkach, przy ul. Powstańców Śląskich 67d. Rozpoczniemy adoracją Najświętszego Sakramentu, po której ks. Andrzej Banaszek odprawi Mszę Świętą w kaplicy adoracyjnej (wejście z prawej strony kościoła). Po Mszy zapraszamy rodziców na spotkanie z ks. Andrzejem, a dzieci na spotkanie z animatorami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim, które odbędzie się w sobotę 2 marca 2024 r. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, przy ul. Piastowskiej 6a. Spotkanie rozpoczniemy przygotowaniem do Mszy Św. o godzinie 10:45.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszej wspólnoty, którzy pragną podzielić się miłością i radością z narodzenia Pana Jezusa na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 30 grudnia 2023 r. w kościele św. Stanisława Biskupa Męczennika przy ul. Bema 73/75.w Warszawie. Spotkanie rozpoczniemy Mszą św. o godzinie 16.00. Przypominamy, że nie będzie spotkania centralnego w piątek 29.12

Zapraszamy wszystkich chętnych na adwentowe rekolekcje RRN, które odbędą się w dniach 15 – 16 grudnia 2023 r. w kościele św. Stanisława BM przy ul. Bema. Rekolekcje poprowadzi ks. Wojciech Lipka. Rozpoczynamy każdego dnia Mszą św. o godzinie 19.00. Po Mszy św. będzie nauka rekolekcyjna.

Z radością zapraszamy na nasze spotkanie, które odbędzie się w sobotę 16.12.2023 r. o godz. 10:30 w parafii Bogurodzicy Maryi na Jelonkach, przy ul. Powstańców Śląskich 67d. Rozpoczniemy adoracją Najświętszego Sakramentu, po której ks. Andrzej Banaszek odprawi Mszę Świętą w kaplicy adoracyjnej (wejście z prawej strony kościoła). Po Mszy zapraszamy rodziców na spotkanie z ks. Andrzejem, a dzieci na spotkanie z animatorami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków naszego Ruchu, a zwłaszcza animatorów, na doroczny adwentowy dzień skupienia RRN na Jasnej Górze, który odbędzie się w sobotę, 2 grudnia, pod hasłem Pomnożyć dar zawierzenia. Podczas naszego skupienia odnowimy akt zawierzenia Ruchu Rodzin Nazaretańskich Matce Bożej złożony na Jasnej Górze przed dziesięciu laty, 30 listopada 2013 r. Będziemy mieli również okazję do podziękowania za 10 lat istnienia Stowarzyszenia Ogólnopolskiego RRN, które zostało powołane 29 listopada 2013 r. jako federacja stowarzyszeń diecezjalnych.

Poniżej zamieszczamy plan dnia skupienia oraz godziny odjazdu autokarów.

Zapraszamy na rekolekcje zimowe, które odbędą się w dniach 13.01 – 20.01.2024 r.  w Ośrodku Rekolekcyjno - Wypoczynkowym  pw. Miłosierdzia Bożego w Zakopanem, Cyrhla 37. Poprowadzi je ks. Andrzej Banaszek. Koszt całych 7 dniowych rekolekcji z 3 posiłkami wynosi 950 zł za osobę dorosłą, 750 zł za dziecko do 9 lat, 100 zł za dzieci do 3 lat. Zapisy i zaliczki w kwocie 100 zł od osoby dorosłej, 50 zł od dziecka, zbiera Kasia Duda tel. 502518553.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim, które odbędzie się w sobotę 4 listopada 2023 r. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, przy ul. Piastowskiej 6a. Spotkanie rozpoczniemy przygotowaniem do Mszy Św. o godzinie 10:45.