Ruch Rodzin Nazaretańskich

Archidiecezji Warszawskiej

Z radością zapraszamy na spotkanie młodych małżeństw z dziećmi, które odbędzie się w sobotę 23.03.2019 r. o godz. 10:30 w parafii Bogurodzicy Maryi na Jelonkach ul. Powstańców Śląskich 67a. Rozpoczniemy adoracją Najświętszego Sakramentu, po niej będzie Msza Święta, którą odprawi ks. Andrzej Banaszek, a po Mszy będzie spotkanie dla dzieci z animatorami oraz spotkanie dla rodziców z ks. Andrzejem. Msza Święta jest odprawiana w kaplicy adoracyjnej (wejście z prawej strony kościoła).

Zapraszamy wszystkich chętnych na rekolekcje wielkopostne RRN, które odbędą się w dniach 22 – 23 marca 2019 r. w kościele św. Stanisława BM przy ul. Bema. Rekolekcje poprowadzi ks. Robert Oprawa. Rozpoczynamy każdego dnia Mszą św. o godzinie 19.00. Po Mszy św. będzie nauka rekolekcyjna.

Przez Księgi Starego i Nowego Testamentu poprowadzi nas ksiądz Andrzej Banaszek.
Propozycja skierowana jest do rodzin z dziećmi, młodzieży.
Chcemy ten czas spędzać rodzinnie, a jednocześnie wśród innych rodzin chrześcijańskich i poszukujących Pana Boga.
Rekolekcje odbywają się w ośrodku „Meduza” w Jastrzębiej Górze z dala od ścisłego centrum.
W programie codzienna Eucharystia, konferencja biblijna, różaniec oraz porcja rekreacji: plaża, basen, sport, kajaki, podchody itp.
Rekolekcje trwają w dniach 18-25.08.2019 r. Przewidywany koszt za osobę z wyżywieniem to 80zł za dzień.
Dojazd do ośrodka na koszt własny.

Ruch Rodzin Nazaretańskich Archidiecezji Warszawskiej organizuje jak co roku letnie rekolekcje formacyjne na Podtatrzu. Rekolekcje są adresowane do rodzin, a także do osób samotnych pragnących pogłębić swoja osobistą relację z Bogiem. Ośmiodniowy pobyt zbcodzienną Eucharystią, konferencją i dzieleniem się swoim doświadczeniem Boga, to doskonały czas na refleksję osobistą przeżywaną w większej wspólnocie ludzi chcących żyć na co dzień z Jezusem i Jego Matką. Miejscem rekolekcji jest płaski teren Czarnej Góry i Jurgowa z pięknymi widokami na Tatry. W trakcie rekolekcji nawiedzimy sanktuaria Matki Bożej w Ludźmierzu i na Wiktorówkach, a także inne kościoły w rejonie Zakopanego. Wygodne kwatery, pełne całodzienne wyżywienie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, bliskość kościoła, to wszystko stwarza doskonałe warunki zarówno modlitwy jak i relaksu. Koszt pełnego pobytu to 560 zł dla osób dorosłych i 420 zł dla dzieci do lat 8. Dojazd na miejsce rekolekcji we własnym zakresie lub organizowanym autokarem z Warszawy i z powrotem.
Termin rekolekcji: 29.06 – 7.07.2019. Serdecznie zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim, które odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 r. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, przy ul. Piastowskiej 6a. Spotkanie rozpoczniemy przygotowaniem do Mszy Św. o godzinie 10.45.

Z radością zapraszamy na spotkanie dziecięce, które odbędzie się w sobotę 16.02.2019 r. o godz. 10:30 w parafii Bogurodzicy Maryi na Jelonkach ul. Powstańców Śląskich 67a. Rozpoczniemy adoracją Najświętszego Sakramentu, po niej będzie Msza Święta, którą odprawi ks. Andrzej Banaszek, a po niej spotkanie dla dzieci  z animatorami oraz spotkanie dla rodziców z ks. Andrzejem. Animatorów zapraszamy na spotkanie formacyjne, które odbędzie się we wtorek 12.02 o 19:00 u ks. Andrzeja.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim, które odbędzie się w sobotę 2 lutego 2019 r. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, przy ul. Piastowskiej 6a. Spotkanie rozpoczniemy przygotowaniem do Mszy Św. o godzinie 10.45.

Zapraszamy na wyjazd rekolekcyjno-rekreacyjny do Radecznicy w Szczebrzeszyńskim Parku Krajobrazowym w terminie od 10 do 17 marca 2019r.
Zakwaterowanie: 22-463 Radecznica, ul. Klasztorna 6 Cena pobytu: 540 zł. Dojazd we własnym zakresie.
Zapisy: Krystyna tel. 506-297-224, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim, które odbędzie się w sobotę 5 stycznia 2019 r. w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, przy ul. Piastowskiej 6a. Spotkanie rozpoczniemy przygotowaniem do Mszy Św. o godzinie 10.45. Po nabożeństwie grupa Parafian ks. Roberta zaprasza na spotkanie opłatkowe całej naszej wspólnoty modlitewnej, skupionej wokół Niepokalanego Serca Maryi, aby cieszyć się radością z narodzenia Syna Bożego. Pamiętajmy o ubogaceniu wspólnego stołu.

Zapraszamy na rekolekcje adwentowe Ruchu Rodzin Nazaretańskich, które odbędą się 14-15 grudnia 2018 r. w kościele św. Stanisława BM, przy ul.Bema. Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Gajewski. W programie jest Msza Św. o godzinie 19.00 i konferencja.

Z radością zapraszamy na spotkanie dla młodych małżeństw z dziećmi, które odbędzie się w sobotę 15.12.2018 r. o godz. 10:30 w parafii Bogurodzicy Maryi na Jelonkach, ul. Powstańców Śląskich 67a. Rozpoczniemy adoracją Najświętszego Sakramentu, po niej będzie Msza Święta, którą odprawi ks. Andrzej Banaszek, wyjątkowo nie będzie spotkania po Mszy Świętej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków naszego Ruchu na doroczny adwentowy dzień skupienia RRN na Jasnej Górze, który odbędzie się w sobotę 1 grudnia 2018 r. W tym roku będziemy obchodzić pięciolecie zawiązania się Stowarzyszenia Ogólnopolskiego RRN i odnowimy zawierzenie naszego Ruchu Matce Bożej, którego dokonaliśmy pięć lat temu. Hasło dnia skupienia brzmi: Nawróć się i pierwsze czyny podejmij.